Lütfen bekleyiniz.

KURUMSAL

Bize Dair

Coşkun Çelik, 1983 yılında demir çelik ticaretine adım atmıştır. Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda hizmet kalitesini artırmak amacıyla 1990 yılında ithalata başlamış ve edindiği ticari birikimi sürekli ve doğru yatırımlarla artırarak günümüz demir çelik sektörünün önde gelen firmaları arasına girme başarısını göstermiştir. Kuruluşundan bu yana istikrarlı bir şekilde büyüyen firmamız bugün başta inşaat, makine, otomotiv, savunma ve imalat olmak üzere birçok sektörde faaliyet gösteren yüzlerce müşterisine, kendi üretimi olan ürünlerin yanı sıra, iç ve dış piyasalardan temin ettiği ürünlerle hizmet sunmaktadır. 

Coşkun Çelik sürekli artan müşterilerinin bütün ihtiyaçlarına cevap verebilmek için bir yandan ürün çeşit ve kalitesini artırırken diğer yandan daha uygun fiyat ve daha hızlı servis anlayışıyla da hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkartmak için aralıksız çalışmaktadır. Bu amaçla, şu anda üç ayrı depoya, toplam 20.000 m² kapalı alana 40.000 m² açık alana sahip olan firmamız, yaptığı yatırımlarla hem üretim ve stok kapasitesini arttırmış hem de hizmette sürekliliği daha etkin hale getirmeyi başarmıştır. “ Her zaman kaliteli hizmet” anlayışıyla çalışan Coşkun Çelik, dün olduğu gibi bugün de dinamik, genç ve deneyimli kadrosunun enerjisini ve bilgisini müşterilerinden aldığı güç ve güvenle birleştirerek demir-çelik sektöründe daha büyük hedeflere doğru yürümektedir.

Değerlerimiz

  • Ülkemize ve toplumumuza artı değer katmak
  • Sürekli öğrenme ve gelişme için kaynak yaratmak
  • Daima “en iyi” ve “en güvenilir” olmak
  • Yetkin insan kaynağımızın en önemli sermayemiz olduğunun bilincinde olmak
  • Kaliteden ödün vermeden üretmek
  • Deneyimlerimizle yeni katma değerler yaratmak.

Çevre Politikamız

Bugün ne ekersek gelecek kuşaklar yarın onu biçecekler. Her dikilen ağaç, her kazandırılan yeşil alan dünyaya, insanlığa, kendimize ve çocuklarımıza hediyedir.

Yürürlükte bulunan çevreyle ilgili mevzuat ve idari düzenlemelere, kendiliğinden tabi olduğu şartlara uyarak havanın suyun ve toprağın kirlenmesinin önlenmesi için gerekli kaynaklarını kullanmaya özen gösterir.

Faaliyetler sırasında oluşan atıkları kontrol altına alıp azaltmayı ve uygun şekilde bertaraf etmeyi sağlar.